5/5 VÝROBKŮ DOSTALO CENU GREAT TASTE 2019

 

Porota této soutěže přisoudila dvě hvězdičky výrobkucsípős Rubin Fűszerpaprika Magolaj“ - Pálivý olej z paprikových semínek RUBIN, který je 100%-ní vylisovaný potravinářský olej získaný z paprikových semen. Zvláštností tohoto oleje je krásná tmavočervená barva, kterou tento produkt získává z drobných částí paprikové dužiny, které se do oleje dostávají při vylisování semen. Podle hodnocení nefascinovala ochutnávače jenom krásná barva oleje, ale i jeho  vynikající chuť a aroma.

 

Také dvě hvězdičky získal produkt  „csípős Rubin Szegedi Paprika“ - "Szegedi paprika" pálivá, mletá paprika RUBIN. Tato mletá paprika porotu získala především svou prvotřídní barvou, texturou, ovocnou chutí a vůní, která se projeví vedle příjemné a dlouhotrvající ostrosti papriky.

 

Z minulého roku obhájila jednu hvězdičku mletá paprikaRubin Füstölt Paprika édes“ - Sladká, uzená paprika. I. jakosti, uzená na buku. Kritici v tomto produktu příznivě hodnotili především to, že skutečná uzená  chuť a aroma papriky jsou v dokonalém souladu.

 

Z nových produktů po jedné hvězdičce získalyédes Rubin Fűszerpaprika Magolaj“ - Sladký olej z paprikových semínek RUBIN a varianty produktu Szegedi Paprika édes“ - "Szegedi paprika" sladká, mletá paprika RUBIN.

 

S produkty značky  Rubin jsme se v minulém roce poprvé jsme přihlásili do této prestižní soutěže  potravin, v níž  tři naše produkty dosáhly ocenění  po jedné hvězdičce. Tohoto roku získaly všechny naše do soutěže přihlášené produkty pěkné hodnocení od prestižní poroty, v níž vzorky  posuzovali  nejlepší kritici jídel, významní šéfkuchaři  a majitelé restaurací. Do této soutěže bylo přihlášeno celkem 12 772 potravinářských produktů, které pocházely z více než 100 států. Z těchto přihlášených produktů do soutěže 1,6% získalo tři hvězdičky, 10% dvě hvězdičky a 26% jednu hvězdičku.

Velkou výzvou v soutěži je ochutnávka vzorků „po slepu“, kde koření soutěží s jinými kvalitními druhy produktů, jako jsou např. čokolády nebo granola.

Záznamy nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení