Mletá kořeninová paprika

 
 
 
RUBIN Paprikafeldolgozó Kft. vyrábí mletou kořeninovou papriku ve sladkém nebo pálivém provedení a to z maďarského, anebo i z dováženého základního materiálu. Rubin Kft. pro své velkoodběratele zhotoví a dodá své výrobky na základě jejich jednotlivých požadavků. S požadavkem na cenovou nabídku, vzorky, jakož i pro další informace, prosíme, obraťte se na nás s důvěrou.
 
A v naší nabídce najdete i uzenou papriku. Uzená na bukovém dřevě a taky ve sladkém nebo pálivém provedení, kvalitní výrobek.
100% maďarská surovina, pomletá v tradičním kamenném mlýně. Paprika I. třídy, která má vysoký obsah červeného pigmentu (120 ASTA) a příjemnou uzenou chuť. 
 
Náš produkt je k dispozici i BIO kvalitě!
 
 
Popis a Parametry
 
 
Jedním z nejdůležitějších obchodních a užitkových parametrů kvality mleté papriky je hodnota množství červeného barviva uvedeného ve stupni ASTA. Je to kolorimetrický index, který vyjadřuje množství laboratorně měřeného červeného barviva obsaženého v produktu.
 
 
Naše mlýnské výrobky jsou obvykle vyrobeny v rozmezí 60 - 200 ASTY, ale vždy se individuálně přizpůsobíme potřebám našich zákazníků.
 
 
Pálivé melivo papriky má dominantní pálivou chuť, kterou zajišťuje KAPSAICIN. Současné studie připisují Kapsaicinu mnoho zdraví prospěšných vlastností. Obsah Kapsaicinu v obvykle pálivém melivu je 200 mg/kg. Na základě požadavku naších zákazníků, můžeme melivo papriky dodat v požadované úrovni pálivosti.
 
 
Pokud náš výrobek vzbudil Váš zájem, kontaktujte nás zde, abychom Vám mohli předložit nabídku dle Vaších požadavků.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení