5/5 VÝROBKŮ DOSTALO CENU GREAT TASTE 2019

 

Porota této soutěže přisoudila dvě hvězdičky výrobkucsípős Rubin Fűszerpaprika Magolaj“ - Pálivý olej z paprikových semínek RUBIN, který je 100%-ní vylisovaný potravinářský olej získaný z paprikových semen. Zvláštností tohoto oleje je krásná tmavočervená barva, kterou tento produkt získává z drobných částí paprikové dužiny, které se do oleje dostávají při vylisování semen. Podle hodnocení nefascinovala ochutnávače jenom krásná barva oleje, ale i jeho  vynikající chuť a aroma.

 

Také dvě hvězdičky získal produkt  „csípős Rubin Szegedi Paprika“ - "Szegedi paprika" pálivá, mletá paprika RUBIN. Tato mletá paprika porotu získala především svou prvotřídní barvou, texturou, ovocnou chutí a vůní, která se projeví vedle příjemné a dlouhotrvající ostrosti papriky.

 

Z minulého roku obhájila jednu hvězdičku mletá paprikaRubin Füstölt Paprika édes“ - Sladká, uzená paprika. I. jakosti, uzená na buku. Kritici v tomto produktu příznivě hodnotili především to, že skutečná uzená  chuť a aroma papriky jsou v dokonalém souladu.

 

Z nových produktů po jedné hvězdičce získalyédes Rubin Fűszerpaprika Magolaj“ - Sladký olej z paprikových semínek RUBIN a varianty produktu Szegedi Paprika édes“ - "Szegedi paprika" sladká, mletá paprika RUBIN.

 

S produkty značky  Rubin jsme se v minulém roce poprvé jsme přihlásili do této prestižní soutěže  potravin, v níž  tři naše produkty dosáhly ocenění  po jedné hvězdičce. Tohoto roku získaly všechny naše do soutěže přihlášené produkty pěkné hodnocení od prestižní poroty, v níž vzorky  posuzovali  nejlepší kritici jídel, významní šéfkuchaři  a majitelé restaurací. Do této soutěže bylo přihlášeno celkem 12 772 potravinářských produktů, které pocházely z více než 100 států. Z těchto přihlášených produktů do soutěže 1,6% získalo tři hvězdičky, 10% dvě hvězdičky a 26% jednu hvězdičku.

Velkou výzvou v soutěži je ochutnávka vzorků „po slepu“, kde koření soutěží s jinými kvalitními druhy produktů, jako jsou např. čokolády nebo granola.

Záznamy nebyly nalezeny...