Mletá kořeninová paprika

 
 
 
 
 
RUBIN Paprikafeldolgozó Kft. vyrábí mletou kořeninovou papriku ve sladkém nebo pálivém provedení a to z maďarského, anebo i dováženého základního materiálu. Rubin Kft. pro své velkoodběratele zhotoví a dodá své výrobky na základě jejich jednotlivých požadavků. S požadavkem na cenovou nabídku, vzorky, jakož i pro další informace, prosíme, obraťte se na nás s důvěrou.
 
A v naší nabídce najdete i uzenou papriku. Uzená na bukovém dřevě a taky ve sladkém nebo pálivém provedení, kvalitní výrobek.
100% maďarská surovina, pomletá v tradičním kamenném mlýně. Paprika I. třídy, která má vysoký obsah červeného pigmentu (min. 120 ASTA) a příjemnou uzenou chuť. 
 
Náš produkt je k dispozici i BIO kvalitě!
 
 
Popis a Parametry
 
 
Jedním z nejdůležitějších obchodních a užitkových parametrů kvality mleté papriky je hodnota množství červeného barviva uvedeného ve stupni ASTA. Je to kolorimetrický index, který vyjadřuje množství laboratorně měřeného červeného barviva obsaženého v produktu.
 
 
Naše mlýnské výrobky jsou obvykle vyrobeny v rozmezí 60 - 200 ASTY, ale vždy se individuálně přizpůsobíme potřebám našich zákazníků.
 
 
Pálivé melivo papriky má dominantní pálivou chuť, kterou zajišťuje KAPSAICINSoučasné studie připisují Kapsaicinu mnoho zdraví prospěšných vlastností. Obsah Kapsaicinu v obvykle pálivém melivu je 200 mg/kg. Na základě požadavku naších zákazníků, můžeme melivo papriky dodat v požadované úrovni pálivosti.
 
 
Pokud náš výrobek vzbudil Váš zájem, kontaktujte nás zde, abychom Vám mohli předložit nabídku dle Vaších požadavků.