Pálivá mletá paprika 100 g - „Szegedi paprika“. Chráněné označení původu.

Kód: 10005
3 hodnocení
Značka: RUBIN
79 Kč 70,54 Kč bez DPH
Skladem
chuť: pálivá
netto hmotnost: 100 g
brutto hmotnost: 103 g
suroviny a výrobce: 100% maďarský produkt - Szeged
vyrábí: RUBIN Szegedi Paprikafeldolgozó Kft. 
H-6771 Szeged-Szőreg, Szerb u. 173.
uskladněni: na suchém a chladném místě, chráněném před světlem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedním z nejdůležitějších obchodních a užitkových parametrů kvality mleté papriky je hodnota množství červeného barviva uvedeného ve stupni ASTA. Obsah ASTY: 160 a více. 100% maďarský produkt. Skladujte na suchém a chladném místě, chráněném před světlem.
 

V průběhu vývoje našeho produktu jsme vytvořili takovou šetrnou technologii výroby, která při zachování kvalitní nutriční hodnoty výrobku zachovává, mezi dalšími vynikajícími vlastnostmi mleté červené papriky, i stálost barvy výrobku.


 

Jsme hrdí na to, že náš produkt  je uznán i v zahraničí, v Anglii vybojoval ohodnocení Great Taste. Od roku 2015 je Segedinská mletá červená paprika (Szegedi Paprika) uznána jako „Hungarikum“.

Ve světě jídel je cenou "Oscar".  Krátce a stručně, logo Great Taste je symbolem, kterému můžete věřit a které zaručuje, že při nákupu jídla nebo pití s takovým logem se do Vašeho nákupního koše dostal opravdu výjimečně kvalitní produkt. 

V Anglii na soutěži o titul Great Taste hodnotila rozhodčí komise naši Segedinskou mletou papriku následovně:

„Brilantní červená barva a úžasné aroma. Textura produktu je s ohledem na mletí mlýnským kamenem dostatečně jemná. Ostrost papriky se projevuje postupně a rovnoměrně. Je úžasná, čerstvá, plná síly.”


V případě Segedínské mleté červené papriky značka „Označení původu pod ochranou“ ("Oltalom alatt álló eredetmegjelölés") nebo "OEM" znamená, že se výroba tohoto produktu a technologie při ní použitá, od vypěstování  semen papriky (jedině  segedinských odrůd papriky) až do konečné fáze mletí a balení papriky, musí provést pod přísným dohledem, a to v segedínské pěstitelské oblasti.

 

RUBIN Szegedi Paprikafeldolgozó Kft. je zpracovatelská společnost ze Szegedu s 28-ti letou tradicí. Je 100% maďarským vlastnictvím a působí v Szegedu, centru pěstování paprik na koření. Založena byla v dubnu 1992 a tehdy započala její dlouhodobá spolupráce s jednou maďarskou velkopěstírnou, odkud trvale získává kvalitní maďarský základní materiál.

V listopadu 1995 obdrželi ISO: 9000, osvědčení o kvalitě. V tomto roce se přestěhovali do větších podnikových prostorů. Zde začali používat k mletí kamenný mlýn, který byl postavený z nerezavějícího materiálu. K dispozici mají vlastní laboratoř, ve které mohou měřit obsah barvy a vlhkost paprik. Soustavnou kontrolu výroby provádí vedoucí laboratoře.