Sladká uzená paprika 100 g, I. jakosti, uzená na buku.

Kód: 10008
5 hodnocení
Značka: RUBIN
99 Kč 88,39 Kč bez DPH
Skladem
chuť: sladká
netto hmotnost: 100 g
brutto hmotnost: 110 g
suroviny a výrobce: 100% maďarský produkt - Szeged
vyrábí: RUBIN Szegedi Paprikafeldolgozó Kft. 
H-6771 Szeged-Szőreg, Szerb u. 173.
uskladněni: na suchém a chladném místě, chráněném před světlem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Uzená na bukovém dřevě, kvalitní výrobek. 100% maďarská surovina, pomletá v tradičním kamenném mlýně.
Paprika I. třídy, která má vysoký obsah červeného pigmentu (120 ASTA) a příjemnou chuť.
 

 
Ve světě jídel je cenou "Oscar".  Krátce a stručně, logo Great Taste je symbolem, kterému můžete věřit a které zaručuje, že při nákupu jídla nebo pití s takovým logem se do Vašeho nákupního koše dostal opravdu výjimečně kvalitní produkt.
 
 

V Anglii na soutěži o titul Great Taste hodnotila rozhodčí komise naši uzenou mletou papriku následovně:

"Vibrující, vzrušující barvu a kompletní aroma obsahuje uzená mletá paprika. Přívětivé ovocné aroma, čistá a jednoznačná uzená chuť. Je to opravdu vynikající přísada, která může nespočetně jídlům dodat svůj typický charakter."

RUBIN Szegedi Paprikafeldolgozó Kft. je zpracovatelská společnost ze Szegedu s 28-ti letou tradicí. Je 100% maďarským vlastnictvím a působí v Szegedu, centru pěstování paprik na koření. Založena byla v dubnu 1992 a tehdy započala její dlouhodobá spolupráce s jednou maďarskou velkopěstírnou, odkud trvale získává kvalitní maďarský základní materiál.

V listopadu 1995 obdrželi ISO: 9000, osvědčení o kvalitě. V tomto roce se přestěhovali do větších podnikových prostorů. Zde začali používat k mletí kamenný mlýn, který byl postavený z nerezavějícího materiálu. K dispozici mají vlastní laboratoř, ve které mohou měřit obsah barvy a vlhkost paprik. Soustavnou kontrolu výroby provádí vedoucí laboratoře.