RUBIN Červená čtyřka v prémiové krabici

Kód: 10021
7 hodnocení
Značka: RUBIN
369 Kč 329,46 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
suroviny a výrobce: 100% maďarský produkt - Szeged
vyrábí: RUBIN Szegedi Paprikafeldolgozó Kft. 
H-6771 Szeged-Szőreg, Szerb u. 173.
uskladněni: suché a chladné místo.
 
100% maďarské produkty v prémiové krabici:
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náš dárkový balíček „Červená čtyřka” jsme sestavili tak, aby obsahoval nejžádanější produkty našich zákazníků. Tento balíček se může stát oblíbeným suvenýrem, doporučujeme ho také jako dárek při významných soukromých či firemních oslavách.

Samozřejmě je tento balíček vhodnou investicí i pro využití v domácnosti, protože při sestavení dárkového balíčku jsme přihlíželi nejenom k estetickému vzhledu, ale vzali jsme v úvahu i možnosti využití produktů. Ostrá hrubě namletá (drcená) paprika je nenahraditelnou chuťovou a dekorativní složkou při vaření např. gulášů, rybí polévky „halászlé”. Sladká mletá paprika a olej ze semen papriky jsou vynikající surovinou při vaření jídel.

 

RUBIN Szegedi Paprikafeldolgozó Kft. je zpracovatelská společnost ze Szegedu s 28-ti letou tradicí. Je 100% maďarským vlastnictvím a působí v Szegedu, centru pěstování paprik na koření. Založena byla v dubnu 1992 a tehdy započala její dlouhodobá spolupráce s jednou maďarskou velkopěstírnou, odkud trvale získává kvalitní maďarský základní materiál.

V listopadu 1995 obdrželi ISO: 9000, osvědčení o kvalitě. V tomto roce se přestěhovali do větších podnikových prostorů. Zde začali používat k mletí kamenný mlýn, který byl postavený z nerezavějícího materiálu. K dispozici mají vlastní laboratoř, ve které mohou měřit obsah barvy a vlhkost paprik. Soustavnou kontrolu výroby provádí vedoucí laboratoře.