O NÁS

Dovolte nám představit společnost RUBIN Szegedi Paprikafeldolgozó Kft. a jejich výrobky!

 
RUBIN Paprika je zpracovatelská společnost ze Szegedu s 28-ti letou tradicí. Je 100% maďarským vlastníctvím a působí v Szegedu, centru pěstování paprik na koření. Založena byla v dubnu 1992 a tehdy započala její dlouhodobá spolupráce s jednou maďarskou velkopěstírnou, odkud trvale získává kvalitní maďarský základní materiál.

V listopadu 1995 obdrželi ISO: 9000, osvědčení o kvalitě. V tomto roce se přestěhovali do větších podnikových prostorů. Zde začali používat k mletí kamenný mlýn, který byl postavený z nerezavějícího materiálu. K dispozici mají vlastní laboratoř, ve které mohou měřit obsah barvy a vlhkosti paprik. Soustavnou kontrolu výroby provádí vedoucí laboratoře.

V roce 2008 obdrželi IFS (International Food Standard) odsvědčení, ve kterém dosáhli "highest level" – nejvyšší stupeň. Toto osvědčení je potřebné hlavně pro zahraniční partnery a je to důležitý a nutný ukazatel systému zabezpečení kvality.
 

 
A firma Kun Trade s.r.o.
 
Je výhradním dodavatelem všech produktů firmy RUBIN Szegedi Paprikafeldolgozó Kft. V České republice působí naše firma od roku 2016, v samotném srdci jižní Moravy.