DÉŠŤ HVĚZDIČEK NA GREAT TASTE AWARDS 2018

Na gurmánské soutěži, uskutečněné ve Spojeném království, získaly produkty Rubin BIO "Szegedi" paprika, Uzená paprika a Olej ze semínek pálivé papriky celkem čtyři hvězdičky kvality!

 

 

 

Na soutěži byly podané přihlášky celkem 12.634 produktů. Z tohoto množství 25% dostalo jednu hvězdičku kvality, 9,5 % produktů dostalo dvě hvězdičky kvality a 1,5 % produktů získalo tři hvězdičky. Kvalitu přihlášených produktů posuzoval 500 členný odborný rozhodčí sbor, jehož členové byli z řad kritiků potravin, autoři odborných článků o gastronomii, vedoucí restaurací, šéfkuchaři, majitelé sítí jídelen, nejlepší odborníci ve svém oboru. Odborné anonymní posuzování přihlášených produktů trvalo 65 dnů, přičemž nesměl být viděn ani výrobce, ani obal produktu. Zde byla posuzována chuť produktu. Právě proto zákazníci na celém světě o produktech vyznamenaných cenou Great Tasle vědí, že se bez výjimky jedná o produkty špičkové chuťové kvality.

 

Produkt Rubin BIO „Szegedi“ paprika je dle posouzení rozhodčích soutěže vhodný k získání dvou hvězdiček kvality. Produkty, které získaly dvě hvězdičky „ patří k výrazně lepší chuťové kvalitě”. V hodnocení tohoto produktu je uvedeno: „Překrásná, jasná barva. Nejprve je patrná výtečná papriková chuť, kterou následuje příjemně vlahá ovocná chuť”. BIO verze Szegedinské papriky je tak oblíbená, že před letošní (říjnovou) sklizní papriky už ani není k sehnání. Je možné koupit pouze její konvenční verzi.

 

Produkt Rubin olej z paprikových semínek pálivý získal jednu hvězdičku kvality, kterou produkty získaly za „fantastickou” chuť. O oleji získaném ze semínek papriky zněla takováto hodnocení, např. „Jaká výtečná barva!, „Olej rubínové barvy, s lesklou čistotou.”, „Zajímavý olej se širokou možností použití.”, „Jeho síla je dynamická!”, „Aroma papriky je čistě opravdové”. Produkt „Fűszerpaprika Magolaj” (Olej ze semínek papriky) v tomto roce na mezinárodní inovativní soutěži už získal více uznání kvality (Sirha Budapest: 1. místo, Novi Sad Fair Bělehrad: 1. místo, Gulfood Dubaj: top 11). Více informací je uvedeno na webových stránkách výrobce.

 

Produkt Rubin sladká uzená paprika taktéž získal jednu hvězdičku kvality. Odborníci o tomto produktu řekli: „V tomto produktu je krásně vyrovnaná sladkost, chuť a aroma uzení.”, „Chuť po uzení není drsná, je příjemná, je ji dlouho cítit.”, „ V případě, že se na zbarvení a dochucení jídla použije větší množství, chuť hlavních ingrediencí se nepotlačuje.”

Záznamy nebyly nalezeny...