Sladká BIO mletá paprika 120Asta, 500 g

Kód: 10053
Novinka
2 hodnocení
459 Kč 409,82 Kč bez DPH
omezená dostupnost, jen na dotaz
chuť: sladká
netto hmotnost: 500 g
brutto hmotnost: 510 g
suroviny a výrobce: 100% maďarský produkt - Szeged
uskladněni: na suchém a chladném místě, chráněném před světlem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Můžete si být jisti, že výrobek je z vysoce kvalitní BIO papriky, 100% maďarský produkt. Skladujte na suchém a chladném místě chráněném před světlem.
 

Ve světě jídel je cenou "Oscar".  Krátce a stručně, logo Great Taste je symbolem, kterému můžete věřit a které zaručuje, že při nákupu jídla nebo pití s takovým logem se do Vašeho nákupního koše dostal opravdu výjimečně kvalitní produkt.Na anglické soutěži Great Taste charakterizoval rozhodčí komise naši Bio Segedínskou mletou papriku (Bio Szegedi Fűszerpaprika) takto:

„Krásná, jasná barva a čerstvé, živé aroma. Při ochutnávání jsme mohli ucítit výjimečně chutné aroma a na pozadí jemnou, téměř necitelnou hořkou příchuť. Vynikající a originální chutě. Tento produkt jsme si opravdu velmi oblíbili.“


V případě Segedínské mleté červené papriky značka „Označení původu pod ochranou“ ("Oltalom alatt álló eredetmegjelölés") nebo "OEM" znamená, že se výroba tohoto produktu a technologie při ní použitá, od vypěstování  semen papriky (jedině segedinských odrůd papriky) až do konečné fáze mletí a balení papriky, musí provést pod přísným dohledem, a to v segedínské pěstitelské oblasti.