Sladká mletá paprika 100 g - „Szegedi paprika" ruční sběr v dárkovém balení. Chráněné označení původu.

Kód: 10020
3 hodnocení
Značka: RUBIN
199 Kč 177,68 Kč bez DPH
Skladem
chuť: sladká
netto hmotnost: 100 g
brutto hmotnost: 145 g
suroviny a výrobce: 100% maďarský produkt - Szeged
vyrábí: RUBIN Szegedi Paprikafeldolgozó Kft. 
H-6771 Szeged-Szőreg, Szerb u. 173.
uskladněni: na suchém a chladném místě, chráněném před světlem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento balíček se může stát oblíbeným suvenýrem, doporučujeme ho také jako dárek při významných soukromých či firemních oslavách.

Jedním z nejdůležitějších obchodních a užitkových parametrů kvality mleté papriky je hodnota množství červeného barviva uvedeného ve stupni ASTA. Obsah ASTY: 160 a více. 100% maďarský produkt. Skladujte na suchém a chladném místě, chráněném před světlem.

RUBIN Szegedi Paprikafeldolgozó Kft. je zpracovatelská společnost ze Szegedu s 28-ti letou tradicí. Je 100% maďarským vlastnictvím a působí v Szegedu, centru pěstování paprik na koření. Založena byla v dubnu 1992 a tehdy započala její dlouhodobá spolupráce s jednou maďarskou velkopěstírnou, odkud trvale získává kvalitní maďarský základní materiál.

V listopadu 1995 obdrželi ISO: 9000, osvědčení o kvalitě. V tomto roce se přestěhovali do větších podnikových prostorů. Zde začali používat k mletí kamenný mlýn, který byl postavený z nerezavějícího materiálu. K dispozici mají vlastní laboratoř, ve které mohou měřit obsah barvy a vlhkost paprik. Soustavnou kontrolu výroby provádí vedoucí laboratoře.