O NÁS

Dovolte nám představit společnost RUBIN Szegedi Paprikafeldolgozó Kft. a jejich výrobky!

 
RUBIN Paprika je zpracovatelská společnost ze Szegedu s 28-ti letou tradicí. Je 100% maďarským vlastníctvím a působí v Szegedu, centru pěstování paprik na koření. Založena byla v dubnu 1992 a tehdy započala její dlouhodobá spolupráce s jednou maďarskou velkopěstírnou, odkud trvale získává kvalitní maďarský základní materiál.

V listopadu 1995 obdrželi ISO: 9000, osvědčení o kvalitě. V tomto roce se přestěhovali do větších podnikových prostorů. Zde začali používat k mletí kamenný mlýn, který byl postavený z nerezavějícího materiálu. K dispozici mají vlastní laboratoř, ve které mohou měřit obsah barvy a vlhkosti paprik. Soustavnou kontrolu výroby provádí vedoucí laboratoře.

V roce 2008 obdrželi IFS (International Food Standard) odsvědčení, ve kterém dosáhli "highest level" – nejvyšší stupeň. Toto osvědčení je potřebné hlavně pro zahraniční partnery a je to důležitý a nutný ukazatel systému zabezpečení kvality.
 

 
A firma Kun Trade s.r.o.
 
Je výhradním dodavatelem všech produktů firmy RUBIN Szegedi Paprikafeldolgozó Kft. V České republice působí naše firma od roku 2016, v samotném srdci jižní Moravy.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení