Dochucovadlo bez natrium-glutamátu, 1000 g

Kód: 10201
Novinka
3 hodnocení
Značka: RUBIN
169 Kč 146,96 Kč bez DPH
Skladem
netto hmotnost: 1000 g
brutto hmotnost: 1013 g
trvanlivost: viz. na obalu
Země původu: Maďarsko
uskladněni: na suchém, chladném a před světlem chráněném místě v uzavřeném obalu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je vyrobeno z nejodizované potravinářské soli (max. 65%, země původu EU) a směsi sušené zeleniny (mrkev, pastinák, brambory, cibule, pórek, petrželová nať), cukr, hroznový cukr, mletý černý pepř, mleté nové koření, extrakt z hub a barviva: riboflavin. Neobsahuje glutamát sodný (E621) jako podobné dostupné výrobky v prodejnách.
 
 
Výrobek není bezalergenní, přečtěte si prosím přísady!
  
 
RUBIN Szegedi Paprikafeldolgozó Kft. je zpracovatelská společnost ze Szegedu s 28-ti letou tradicí. Je 100% maďarským vlastnictvím a působí v Szegedu, centru pěstování paprik na koření. Založena byla v dubnu 1992 a tehdy započala její dlouhodobá spolupráce s jednou maďarskou velkopěstírnou, odkud trvale získává kvalitní maďarský základní materiál.

V listopadu 1995 obdrželi ISO: 9000, osvědčení o kvalitě. V tomto roce se přestěhovali do větších podnikových prostorů. Zde začali používat k mletí kamenný mlýn, který byl postavený z nerezavějícího materiálu. K dispozici mají vlastní laboratoř, ve které mohou měřit obsah barvy a vlhkost paprik. Soustavnou kontrolu výroby provádí vedoucí laboratoře.